niepełnosprawność 1 002

 

W ramach obchodzonego w dniu 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. wprowadza ofertę „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w WKD”, w ramach której uprawniony podróżny w piątek 3-go grudnia 2021 r. będzie mógł odbyć podróż wszystkimi pociągami uruchamianymi na linii WKD, niezależnie od relacji i czasu podróży bez konieczności zakupu biletu na przejazd.
Każda osoba niezależnie od stopnia i rodzaju niepełnosprawności, która tego dnia podczas kontroli okaże ważną Legitymację osoby niepełnosprawnej lub inny dokument potwierdzający stopień niepełnosprawności - lekki, umiarkowany lub znaczny będzie mogła odbyć bezpłatny przejazd pociągami WKD.  

UWAGA! W ramach oferty specjalnej " Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w WKD " pasażerom, którzy skasują bilet jednorazowy na przejazd/przewóz lub pasażerom posiadającym zakupiony wcześniej bilet okresowy, zawierający w swoim okresie ważności dzień 03.12.2021 r. nie będzie przysługiwać zwrot środków finansowych.

Przed podróżą zapoznaj się z regulaminem dostępnym poniżej:

Warunki taryfowe oferty specjalnej „Dzień osób z niepełnosprawnościami w WKD

Życzymy udanej podróży!