W sobotę 20 listopada na grodziskiej hali sportowej  przy ulicy Westfala odbył się mecz siatkówki II Ligi Mężczyzn, podczas którego wiewiórka Wukadka dopingowała Spartiatów do sportowej walki. A miłośnicy i kibice siatkówki mogli śledzić pełne emocji zmagania zawodników UKS SPARTA.  

W sobotnie popołudnie siatkarze UKS SPARTA rozegrali w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala osmy mecz w tym sezonie. Rywalem Spartiatów była drużyna MMKS Lotnik Łęczyca. Sportowa rywalizacja drużyn piłki siatkowej mężczyzn wszystkim fanom tym młodszym i tym starszym dała wiele niezapomnianych emocji i radości.

Do sportowej rywalizacji siatkarzy UKS SPARTA zagrzewała nasza wiewiórka Wukadka, która tak dobrze wywiązała się ze swojego zadania, że grodziska drużyna wygrała mecz 3:0 i awansowała w tabeli na 6. pozycję ?. Wiewiórka zmotywowana sukcesem będzie nadal dopingować zawodników UKS SPARTA na meczach domowych, a kibiców obdarowywać upominkami z logo WuKaDki.

Już za tydzień – 27.11.2021 r. (sobota) o godzinie 18:00 UKS SPARTA będzie grać mecz wyjazdowy z drużyną ENEA KKS Kozienice o awans na piąte miejsce. WuKaDka trzyma kciuki za zwycięstwo. Do boju UKS SPARTA!  #NaNich