Wiewiórka Wukadka wraz ze swoim przyjacielem bocianem Kajtkiem, zachęcają do wsparcia rzeczowego podopiecznych Fundacji Sowi Dwór. Dzikie zwierzęta, które tam przebywają aby powrócić do zdrowia, do pełni sił i do natury potrzebują naszej pomocy. Akcja rusza 21 stycznia w Dniu Wiewiórki i potrwa do 11 lutego 2022 r.

W Dniu Wiewiórki przypadającym 21 stycznia rusza zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla leśnych, dzikich przyjaciół naszej wiewiórki Wukadki znajdujących się pod skrzydłami Fundacji Sowi Dwór z Baboszewa. Wukadka wraz z bocianem Kajtkiem proszą o przekazywanie do dnia 11 lutego 2022 r. m.in. koców, podkładów, strzykawek, zboża, ręczników papierowych itd. Wszystkie zebrane rzeczy pozwolą wspomóc opiekę nad zwierzętami, które dochodzą do zdrowia w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Sowi Dwór” prowadzonym przez Fundację. Osoby chętne wesprzeć akcję proszone są o przekazanie darów do siedziby spółki WKD w Grodzisku Mazowieckim - Wydział Marketingu i Reklamy, tel. 22 755 47 60 wew. 3. Wszystkie zebrane rzeczy wiewiórka Wukadka zawiezie oraz przekaże do Baboszewa i podczas wizyty w Ośrodku odwiedzi bociana Kajtka.

Warszawska Kolej Dojazdowa w grudniu 2020 r. adoptowała jednego z podopiecznych Fundacji Sowi Dwór. Był to właśnie bocian Kajtek, który jako pisklak trafił pod opiekę Fundacji, ale ze względu na konieczność amputowania skrzydła nie wróci już na wolność i zostanie w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Sowi Dwór” na stałe.

Wspólnie z Wiewiórką Wukadką i bocianem Kajtkiem zachęcamy do przekazywania nawet najdrobniejszych, pojedynczych przedmiotów z listy. 
Pomóżmy naszym dzikim przyjaciołom powrócić do natury!

sowi dwór