Aktualne zasady i ograniczenia związane z koronawirusem (aktualizacja od 1 września) - szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. Moja ekologiczna WuKaDka

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Moja ekologiczna WuKaDka”

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Moja ekologiczna WuKaDka” za udział, pomysłowość, fantazję oraz trud włożony w przygotowanie ciekawych i różnorodnych prac. Spośród nadesłanych prac jury nagrodziło 7:

1 miejsce - Nikola lat 11

2 miejsce - Natalia lat 16

3 miejsce - Lena lat 9

Wyróżnienia

- Adrian lat 6

- Hanna lat 10

- Joanna lat 9

- Milena lat 9

Jury oceniając prace wzięło pod uwagę umiejętność doboru tematu, jakość wykonania oraz oryginalność pomysłu. Laureaci otrzymają upominki. O terminie wręczenia nagród zwycięzcy i osoby wyróżnione zostaną powiadomione telefonicznie lub mailowo.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie!


Weź udział w konkursie plastycznym pt. Moja ekologiczna WuKaDka

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja ekologiczna WuKaDka”, który odbędzie się              w dniach 06.09 - 17.09.2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu z WKD. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody.

Regulamin konkursu plastycznego pt. Moja ekologiczna WuKaDka

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym oraz zabawy z WKD podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!