Zaproszenie do ankiety

Pracownik w Wydziale Ekonomiczno - Finansowym

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje pracownika do pracy w Wydziale Ekonomiczno - Finansowym

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków wybranej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo - księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe i inne),

  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie wyznaczonych kont,

  • realizowanie procesów płacowych, tj.; naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilnoprawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodnościz przepisami prawa,

  • sporządzanie deklaracji ZUS,

  • wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia i pokrewne),

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność i otwartość na zmiany,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

-   stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-   wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

-   pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

-   możliwość  rozwoju zawodowego i pozyskania nowych umiejętności,

-   atrakcyjny pakiet socjalny,

-   możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami.

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, referencje

Oferty należy składać do 24.11.2017r. do godziny 14:00 na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.

05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 23

Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60
lub e-mail: kadry@wkd.com.pl

ELEKTROMONTER

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wybrana osoba zatrudniona będzie w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru przy obsłudze taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie  średnie lub wyższe techniczne o specjalności elektryk, elektronik, elektromonter lub pokrewne

  • dobry stan zdrowia

  • uprawnienia SEP w zakresie  E  powyżej 1kV

  • dyspozycyjność, kreatywność

  • preferowane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole , zaangażowanie,

    obowiązkowość i odpowiedzialność

  • mile widziane: doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy na komputerze

OFERUJEMY:

-        zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-        praca w rozwijającej się, stabilnej firmie

-        możliwość  rozwoju  i awansu zawodowego

-        atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny

-        możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
(ewentualnie) referencje

Oferty należy składać na adres:

Maszyniści, rewidenci, zwrotniczy

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim przyjmie do pracy czynnych zawodowo:

  1. Maszynistów elektrycznych pojazdów trakcyjnych.
  2. Osoby posiadające uprawnienia „rewident – ustawiacz” lub na stanowisko "rewidenta", z możliwością przeszkolenia na stanowisko "ustawiacza"
  3. Osoby posiadające uprawnienia na stanowisko „zwrotniczy”.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania zgodne z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla pracowników spółki Warszawska Kolej Dojazdowa,
  • możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami oraz funduszu socjalnego.

Oferta powinna zawierać:

  • CV ze zdjęciem,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
  • (ewentualnie) referencje.

Oferty należy nadsyłać na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.ul. Batorego 23
05-825 Grodzisk Maz.
Wydział Spraw Pracowniczych
z dopiskiem na kopercie: "Oferta pracy"
e-mail: kadry@wkd.com.pl, tel. 22 755 47 60