Uwaga! Przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej od dnia 26.06.2019 (ZAKOŃCZONE)

AKTUALIZACJA 27.06.2019

W dniu 27.06.2019 przywrócono funkcjonowanie systemu. Prace serwisowe będą prowadzone w odniesieniu do pojedynczych tablic na wybranych przystankach osobowych.


Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z awarią wewnętrznej sieci teletechnicznej odpowiedzialnej za zarządzanie elementami systemu peronowej informacji pasażerskiej, która miała miejsce w dniu 26.06.2019 (środa) ok. godz. 13:30, do odwołania nastąpi przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej na stacjach i przystankach osobowych linii WKD.

Na części tablic informacji pasażerskiej został zamieszczony komunikat specjalny, natomiast część tablic prezentuje komunikat awaryjny "brak odjazdów" oznaczający brak możliwości pobrania danych o odjazdach pociągów z głównego serwera zarządzającego z uwagi na zaistniałą awarię.

Przewidywany termin przywrócenia prawidłowej pracy wszystkich elementów systemu w ramach prowadzonych prac konserwacyjnych: 27.06.2019 (czwartek), do godz. 23:59.

Za wszelkie utrudnienia w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej na stacjach i przystankach osobowych linii WKD serdecznie przepraszamy.