Trzecia edycja promocji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mpay”

Szanowni Państwo,

4 grudnia 2017 r. ruszyła trzecia edycja promocji,dzięki której można podróżować taniej komunikacją miejską. Zaoszczędzić może każdy, kto kupuje bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass. Koszt każdego przejazdu w czasie trwania akcji promocyjnej wynosi zaledwie złotówkę.

Głównym założeniem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Chcemy przekonywać pasażerów, że bilet w komórce to wygoda, szybkość i łatwość w obsłudze. Promocyjna cena 1 zł ma zachęcać do kupowania biletów w aplikacji, a także utrwalić zmianę przyzwyczajeń związanych z podróżowaniem. 

Podobnie jak poprzednio, bilety w promocyjnych cenach mogą kupować wszyscy pasażerowie dokonujący płatności kartami płatniczymi zarejestrowanymi w aplikacji mPay. Z tańszych przejazdów można korzystać wielokrotnie.

Promocja będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków, nie dłużej jednak niż do końca roku. Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej www.mpay.pl. Za jej pośrednictwem pasażerowie mogą zapoznać się również z szeregiem praktycznych informacji, dotyczących m.in. rejestrowania się w systemie mPay czy dodawania i korzystania z kart płatniczych.

Najważniejsze punkty regulaminu promocji:
- promocja trwa do wyczerpania puli 80.000 biletów promocyjnych lub do 31.12.2017
- promocją objęte są bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut i w cenie regularnej od 1,10 zł do 5,00 zł za sztukę
- regulamin promocji dostępny jest na stronie www.mpay.pl oraz na https://www.mpaybilety.pl/